Nano Banana Editor (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Style
sk: Štýl

en: Generate
sk: Generovať

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add style
sk: Pridať štýl

en: Media Name
sk: Názov média
