NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image
ar: الصورة

en: Url
ar: المسار

en: Explanation
ar: الشرح

en: Random image
ar: صورة عشوائية

en: Optional
ar: اختياري

en: Video
ar: فيديو

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
