NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Image
mn: Зураг

en: Url
mn: Хаяг

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
