NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Image
sl: Slika

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Random image
sl: Naključna slika

en: Optional
sl: Neobvezno
