NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Image
fi: Kuva

en: Url
fi: Osoite

en: Explanation
fi: Selitys

en: Random image
fi: Satunnainen kuva

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Media type
fi: Median tyyppi
