NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: Explanation
gl: Explicación

en: Random image
gl: Imaxe aleatoria

en: Optional
gl: Opcional
