NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Image
he: תמונה

en: Url
he: כתובת url

en: Explanation
he: הסבר

en: Random image
he: תמונה אקראית

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Video
he: וידאו

en: Copyright
he: זכויות יוצרים
