NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image
sv: Bild

en: Url
sv: URL

en: Explanation
sv: Förklaring

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Random image
sv: Slumpmässig bild

en: Optional
sv: Valfritt

en: Media type
sv: Mediatyp
