NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.6) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: Url
nl: URL

en: Explanation
nl: Uitleg

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Random image
nl: Willekeurige afbeelding

en: Optional
nl: Optioneel

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: Media type
nl: Mediatype
