NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Image
hr: Slika

en: Explanation
hr: Pojašnjenje

en: Random image
hr: Slučajna slika

en: Optional
hr: Prouvoljno
