NASA Astronomy Picture of the Day (2.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Random image
lt: Atsitiktinis vaizdas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: Media type
lt: Medijos tipas
