Native Observability (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Core
da: Kerne

en: Path
da: Sti

en: Off
da: Afbrudt

en: Delete all
da: Slet alle

en: Method
da: Metode

en: No data available.
da: Ingen data til rådighed.

en: Apply
da: Udfør

en: Sort
da: Sortér

en: Started
da: Startet

en: Route
da: Rute

en: Direction
da: Retning

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Compact
da: Kompakt

en: Warnings
da: Advarsler
