Native Observability (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Core
he: ליבה

en: Path
he: מיקום

en: Off
he: כבוי

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Method
he: שיטה

en: Apply
he: החל

en: Sort
he: מיון

en: Route
he: נתיב

en: Direction
he: כיוון

en: - Any -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Warnings
he: אזהרות
