Native Observability (1.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Direction
or: ଦିଗ
