Native Observability (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Category
bs: Kategorija

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: Delete all
bs: Obriši sve

en: Order
bs: Poredak

en: Apply
bs: Primjeni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
