Native Observability (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Category
eo: Kategorio

en: Time
eo: Tempo

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Apply
eo: Apliku

en: Route
eo: Vojo

en: Direction
eo: Direkto

en: Asc
eo: kreske
