Native Observability (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Category
fi: Kategoria

en: Time
fi: Aika

en: Path
fi: Polku

en: Off
fi: Pois päältä

en: Delete all
fi: Poista kaikki

en: Method
fi: Tapa

en: Order
fi: Järjestys

en: Duration
fi: Kesto

en: Apply
fi: Käytä

en: Sort
fi: Järjestä

en: Started
fi: Aloitettu

en: Route
fi: Reitti

en: Direction
fi: Suunta

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Compact
fi: Kompakti

en: Variant
fi: Muunnos

en: Warnings
fi: Varoitukset
