Native Observability (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Category
hr: Kategorija

en: Time
hr: Vrijeme

en: Path
hr: Putanja

en: Delete all
hr: Izbriši sve

en: Desc
hr: Silazno

en: Method
hr: Metoda

en: Order
hr: Redoslijed

en: Duration
hr: Trajanje

en: No data available.
hr: Nema dostupnih podataka.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Started
hr: Započeto

en: Direction
hr: Smjer

en: Asc
hr: Uzlazno
