Native Observability (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Route
ne: मार्ग

en: Direction
ne: दिशा
