Native Observability (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Order
sr: Редослед

en: Route
sr: Рута

en: Direction
sr: Смер

en: - Any -
sr: - Сваки -
