Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Category
ar: الفئة

en: Time
ar: الوقت

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Off
ar: إيقاف

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Method
ar: الطريقة

en: Order
ar: الترتيب

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Route
ar: الطريق

en: Direction
ar: الاتجاه

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Compact
ar: المدمج

en: Warnings
ar: تحذيرات

en: Asc
ar: تصاعدي
