Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Category
az: Kateqoriya

en: Time
az: Vaxt

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Off
az: Söndürülüb

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Route
az: Marşrut

en: Direction
az: İstiqamət

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar
