Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Category
cs: Kategorie

en: Time
cs: Čas

en: Path
cs: Cesta

en: Off
cs: Vypnuto

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Method
cs: Metoda

en: Duration
cs: Trvání

en: Apply
cs: Použít

en: Sort
cs: Řazení

en: Started
cs: Zahájeno

en: Route
cs: Cesta

en: Direction
cs: Směr

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Warnings
cs: Varování

en: Asc
cs: Vzestupně
