Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
