Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Category
kk: Категория

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: Direction
kk: Бағыт
