Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Category
nn: Kategori

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: Off
nn: Av

en: Delete all
nn: Slett alt

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Apply
nn: Bruk

en: Direction
nn: Retning
