Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Category
pl: Kategoria

en: Time
pl: Czas

en: Path
pl: Ścieżka

en: Off
pl: Wyłączony

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Method
pl: Metoda

en: Order
pl: Kolejność

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Route
pl: Trasa

en: Direction
pl: Kierunek

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Variant
pl: Wariant

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Asc
pl: Rosnąco
