Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Time
th: เวลา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Off
th: ปิด

en: Delete all
th: ลบทั้งหมด

en: Order
th: เรียงตาม

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: Route
th: เส้นทาง

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
