Native Observability (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Category
ur: زمرہ

en: Time
ur: وقت

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Delete all
ur: سب کو حذف کریں

en: Route
ur: روٹ

en: Direction
ur: سمت
