Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Category
be: Катэгорыя

en: Time
be: Час

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Method
be: Метад

en: Order
be: Парадак

en: Duration
be: Працягласць

en: Apply
be: Ужыць

en: Route
be: Маршрут

en: Direction
be: Накірунак

en: Compact
be: Кампактны

en: Warnings
be: Заўвагі
