Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Category
gl: Categoría

en: Time
gl: Hora

en: Path
gl: Ruta

en: Off
gl: Desactivado

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Method
gl: Método

en: Order
gl: Orde

en: Duration
gl: Duración

en: Apply
gl: Aplicar

en: Route
gl: Ruta

en: Direction
gl: Dirección

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Compact
gl: Compacto
