Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Route
gu: માર્ગ
