Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
