Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Category
jv: Kategori

en: Time
jv: Wektu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Method
jv: Metode

en: Order
jv: Urutan

en: Sort
jv: Urutna

en: Direction
jv: Arah

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Asc
jv: Urut Maju
