Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: This action cannot be undone.
ml: ഈ പ്രവര്‍ത്തിയില്‍ നിന്നും തിരിച്ചു പോക്കില്ല.

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Time
ml: സമയം

en: Path
ml: വഴി

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം

en: Direction
ml: ദിശ
