Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Category
ms: Kategori

en: Time
ms: Masa

en: Path
ms: Laluan

en: Off
ms: Tutup

en: Delete all
ms: Padam semua

en: Desc
ms: Menurun

en: Method
ms: Kaedah

en: Order
ms: Urutan

en: Apply
ms: Pohon

en: Direction
ms: Arah

en: Asc
ms: Menaik
