Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Category
os: Категори

en: Time
os: Афон

en: Path
os: Фæндаг
