Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ
