Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Category
sk: Kategória

en: Time
sk: Čas

en: Path
sk: Cesta

en: Off
sk: Vypnúť

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: Desc
sk: Zostupne

en: Method
sk: Metóda

en: Order
sk: Poradie

en: Duration
sk: Trvanie

en: No data available.
sk: Žiadne dáta nie sú dostupné.

en: Apply
sk: Použiť

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Started
sk: Začaté

en: Route
sk: Cesta

en: Direction
sk: Smer

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Asc
sk: Vzostupne
