Native Observability (1.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Category
sq: Kategoria

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë

en: Direction
sq: Orientimi
