Native Observability (1.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Time
et: Aeg

en: Path
et: Tee

en: Off
et: Väljas

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Method
et: Meetod

en: Order
et: Järjestus

en: Duration
et: Kestus

en: Apply
et: Rakenda

en: Sort
et: Järjesta

en: Route
et: Suund

en: Direction
et: Suund

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Asc
et: Kasvav
