Native Observability (1.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Order
km: លំដាប់

en: Direction
km: ទិស
