Native Observability (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time
lt: Laikas

en: Path
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Desc
lt: Maž

en: Method
lt: Būdas

en: Order
lt: Tvarka

en: Duration
lt: Laikas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Started
lt: Pradėta

en: Direction
lt: Kryptis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Asc
lt: Did
