Native Observability (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: Path
mn: Зам

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Order
mn: Дараалал

en: Direction
mn: Чиглэл
