Native Observability (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Time
mr: वेळ

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Off
mr: बंद

en: Delete all
mr: सर्व मिटवा

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Route
mr: मार्ग

en: Direction
mr: दिशा

en: - Any -
mr: - काहीही -
