Native Observability (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: Off
nl: Uit

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Method
nl: Methode

en: Order
nl: Volgorde

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Started
nl: Gestart

en: Direction
nl: Richting

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Asc
nl: Oplopend
