Native Observability (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Time
sv: Tid

en: Path
sv: Sökväg

en: Off
sv: Av

en: Delete all
sv: Radera allt

en: Desc
sv: Fallande

en: Method
sv: Metod

en: Order
sv: Ordning

en: Duration
sv: Varaktighet

en: No data available.
sv: Ingen data tillgänglig.

en: Apply
sv: Applicera

en: Sort
sv: Sortera

en: Started
sv: Startade

en: Route
sv: Rutt

en: Direction
sv: Riktning

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Compact
sv: Kompakt

en: Warnings
sv: Varningar

en: Asc
sv: Stigande
