Native Observability (1.0.0-alpha7) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Parent
el: Γονέας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Time
el: Ώρα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Off
el: Κλειστό

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Desc
el: Φθί

en: Method
el: Μέθοδος

en: Order
el: Σειρά

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Route
el: Διαδρομή

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Asc
el: Αύξ
