Native Observability (1.0.0-alpha7) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Time
is: Tíð

en: Path
is: Leið

en: Delete all
is: Strika alt

en: Direction
is: Kós
