Native Observability (1.0.0-alpha7) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас
